Karty kredytowe

Pendrive jest zdecydowanie najbardziej popularnym nośnikiem danych – niewielki rozmiar, możliwość wielokrotnego zapisu i niewielka cena to jego główne zalety. Nic więc dziwnego, że pendrive’y dość często wykorzystywane są jako firmowe gadżety reklamowe – to przydatny drobiazg, który będzie się dobrze kojarzył.
Dodatkowo pendrive może występować w dowolnych kształtach i kolorach, a u nas znajdą Państwo prawdziwy hit – pendrive do złudzenia przypominający kartę kredytową! Ten sam rozmiar, ten sam kształt!
Pendrive’y w tym kształcie mogą być wykonane z plastiku, co łudząco upodabnia je do naszego codziennego środka płatności lub w wersji bardziej ekskluzywnej mogą zostać wykonane z metalu lub drewna. Bez względu na materiał, z którego zostanie stworzony, nasz pendrive z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Jest lekki i płaski, dzięki czemu można nosić go w portfelu obok rzeczywistych kart kredytowych, można wybrać jego pojemność wśród pięciu rozmiarów w przedziale od 2 do 32 GB, ale najważniejszym faktem jest to, że płaska powierzchnia pendrive’a może zostać w całości przeznaczona na nadruk cyfrowy UV lub grawer laserowy z zamówioną przez Państwa treścią!
Może być to logo Państwa firmy wraz z danymi kontaktowymi lub kilkoma słowami na jej temat, może to być spersonalizowany imienny grawer, jeśli chcą Państwo podarować komuś taki gadżet w związku ze specjalną okazją lub może to być dowolny inny obraz czy tekst. Taka dowolność nadruków czyni nasze pendrive’y nie tylko świetnymi gadżetami firmowymi, ale na przykład innowacyjnymi prezentami dla znajomych i przyjaciół!
Pendrive w kształcie karty kredytowej to zabawny sposób na innowacyjną reklamę Państwa firmy, a użytkowość takiego gadżetu sprawia, że potencjalny kontrahent, zawsze będzie miał pod ręką to, co będą mu Państwo chcieli przekazać na wydruku lub grawerze.
W naszej ofercie znajdą Państwo kilka ciekawych wzorów takich pendrive’ów wykonanych z różnych materiałów.
Serdecznie zaapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie!

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników